Říjen 2013

YLA Rogue in New York

31. října 2013 v 15:53 | © vanessah |  Videa: Other
Objevilo se sestříhané video z různých dnů, ze zákulisí akcí, večírků a dalšího skupiny YLA, jejiž součástí je i naše Vanessa z New Yorku. Bohužel má necelé dvě minuty, ale musím říct, že bych dala cokoliv za to tam takhle být a užívat si! Vanessa tam sice moc není, ale kolem 0:10 se tam objeví..

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Návštěvnost ~ 21.10 - 27.10

30. října 2013 v 19:40 | © vanessah |  Statistiky
Pondeli: 114
Utery: 135
Streda: 174
Ctvrtek: 163
Patek: 139
Sobota: 144
Nedele: 173

Celkem: 1042

Málem bych zapomněla na týdenní statistiky, ty čísla jsou opravdu užasná a za něm Vám strašně moc děkuji ♥

With fans #16

30. října 2013 v 17:04 | © vanessah |  With fans
Zítra do školy zase, ach bože nééé! Vůbec se mi nechce, a tolik písemek na dva dny máme naplánovaných, že to až možné není fakt. Ty prázdniny jsou někdy jak za trest, no ale k novinkám. Tyhle dvě fotky jsou poměrně starší, jsou z návratu Vanessy zpátky do Los Angeles z New Yorku, jak jste poznali určitě, jsou přímo z letiště, kdy Vanessa čekala na svůj let a měla nějaký ten čas.. Fotky jsou roztomilé!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Instagram #40

30. října 2013 v 13:58 | © vanessah |  Instagram
Takže už doma! Jsem konečně tady, ráno jsme měla dramaták a opravdu tvrdě nacvičujeme jednu hru, abychom co nejdříve mohli vystupovat různě po divadlech, takže náš čeká ještě hodně práce! Moc novinek zase není, ale jako první jsem uložila nejnovější fotky z Instagramu, tak k první, možná si pamatujete na minulý článek a ty užasné kostýmy z Horror Nights z 28.10, tak tady je máte i ze zadu a jsou opravdu perfektní, k druhé fotce, tak ta je přímo uvnitř z akce a teď k dalším dvou fotkám. Jak jistě víte, tak v Americe se každoročně Halloween slaví, bohužel u nás ne, takže tady máte aspoň nějaké ty fotky. Vanessa měla perfekntí outfity, hlavně ten druhý, ten svetr je perfektní!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Halloween Horror Nights in Los Angeles (28.10)

29. října 2013 v 12:43 | © vanessah |  Appearances 13
Včera (28.10) se každoročně konala akce v Los Angeles a to Halloween Horror Nights, na kterém nesměla chybět naše Vanessa a ani Stella. Musím říct, že byly nehorázně roztomilé. Obě dvě měly stejný outfit, akorát každá pak něco jiného přes hlavu, ale komplet byl naprosto stejný a nemělo to chybu., takoví medvídci úplně.. Vanessa to pak doladila červenou rtěnkou, světlejším make-upem a brýlemi a byla naprosto perfektní!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vanessa will be the bridesmaid

29. října 2013 v 9:51 | © vanessah |  NEWS: Articles
Tak musím říct, že tahle zpráva mě nehorázně potěšila hned z rána! Podle magazínu Life & Style, který s Vanessou na Lejouile.com Launch Party dne 24.10 dělal rozhovor se ven dostala tahle zpráva. Jak mnozí jistě víte, nejlepší kamarádka Vanessy Hudgens, Ashley Tisdale se před několika dny zasnoubila se svými přátelem Christopherem, sice mi je tento člověk velice nesympatický, ale jde o štěstí Ashley, která s ním je už nějakou tu dobu a jde vidět, že si rozumí, takže jí to přeji. Každopádně Vanessa v rozhovoru poskytla i informaci, že se blíží svatba a ona jako nejlepší kamarádka Ashley, ji půjde za družičku!

"Sure, I'm her best friend and I am really happy for them, and am glad to be a part of her life!".
"Jasně, jsem její nejlepší kamarádka a jsem opravdu šťastná za ně, a jsem ráda, že jsem součástí jejího života!".

VYHODNOCENÍ KONTROLY

28. října 2013 v 11:03 | © vanessah
Tak jak jsem slíbila, tak jsem se k tomu i doslova dokopala a vyhodnotila kontrolu, kterou jsem nechala zveřejněnou 14 dní, takže si nikdo nemůže stěžovat, že to nestihl, ti kteří se nezapsali, ale nakonec zůstavají u těch bych chtěla slyšet důvod proč se nezapsali, ty které mažu tam prostě bohužel a některé jsem smazala z jiných důvodů, které si pak můžou taky přečíst a doufám, že se nebude zlobit.. Jinak všichni, kteří budou stále mými affiliates, tak budou i v menu s ikonkou samozřejmě!

ZAPSALI SE A ZŮSTÁVAJÍ ~

NEZAPSALI SE, ALE ZŮSTÁVAJÍ ~

NessinQa - tak tvůj blog naprosto zbožňuju, to bude taky hlavně tím, že je o Vanesse, vím, že nemáš moc času, takže si tě mezi affiliates nechávám ipřesto, že ses nezapsala do kontroly..
Gossip Girl - tak tady mě to opravdu mrzí, že ses nezapsala prostě, tím, že GG zbožňuju, jako tvůj blog, tak jsem ochotná si tě pořád nechat, ale chci slyšet důvod nezapsaní, když si normálně obíhala..
Deni - aktivní často, obíháš, tak proč ses nezapsala?! tím, že já jsem se zapsala do tvé kontroly, tak jsem už ochotná si tě nechat teda...

NEZAPSALI SE MAŽU ~

Anask - na blogu sice nejsi aktivní, ale žádná zpráva o přestávce apod.. mi prostě nepřišla, jak bylo v pravidlech o spřátelení a v kontrole zapsaná prostě nejsi, takže mi nezbývá nic jiného, pokud ovšem by ses vrátila, dala bych ti možnost být zase affiliates, pokud by si pořád chtěla..
PiggynQa - tak to je asi to stejné co Anask, bohužel aktivita žádná, v kontrola zapsaná nejsi, takže bohužel.. ale kdyby ses vrátila, klidně bych si tě zase mezi affiliates vzala..
Justin - tak to je úplně to stejné co holky nahoře prostě, když se vrátíě a napíšeš, že chceš být pořád affiliates vezmu tě klidně zpátky, ale tím, že žádná zpráva o konci nepřišla, tak tě normálně mažu no..
Meadow - na blogu zase normálně jsi, takže nechápu prostě jses prostě nezapsala...
T-e-r-d-a - pokud by ses vrátila třeba i se spoluadminem a byla by větši aktivita jsem ochotná si tě zase zařadit mezi své affiliates, navíc do kontroly ses taky nezapsala takže..
Jajavy - aktivní skoro každý den, obíháš často, tak proč ses nezapsala?! :(
Emush - není nutné psát už žádný komentář, aspoň tvé místo dostane někdo jiný!

MAŽU Z JINÝCH DŮVODŮ ~

Miška* - si opravdu skvělá holka, obíháš často, opravdu proti tobě nic nemám a píše se mi to těžce, ale bohužel o Bruna jsem ztratila nějak zájem, takže na tvůj blog prostě jsem chodívala pouze kvůli toho, že jsem musela a články se mi moc nechtěli číst, takže se ti moc omlouvám, snad se na mě nebudeš moc zlobit, ale jinak proti tobě nic nemám a ráda tě určitě mám pořád...

TOTAL: 21/40 AFFILIATES


Nino Zero One Salon

28. října 2013 v 9:28 | © vanessah |  Videa: Other
Vanessa praviděla navštěvuje kadeřnický salon Nino Zero One v Los Angeles a většinou se svoji sestrou, kde si před různými akcemi nechávají dělat líčení a vlasy. A právě z tohoto salonu se objevilo velice kvalitní video zrovna z jednich příprav, sice Vanessu ve videu moc vidět nejde, myslím, že se objeví kolem 0:12 a Stella je tam hned ze začátku.. Upřímně ty účesy, které tam dělají jsou fakt užasné...

------------------------------------------------------------------------------------------------

Instagram #39

27. října 2013 v 21:49 | © vanessah |  Instagram
Dneska se mi chce nějak až moc brzo jít spát, takže ještě než jsi půjdu lehnout, jelikož mě zítra čeká nakupování a na to fakt potřebuju energii, jsem Vám uložila nejnovější fotky z Instagramu. První fotka je nejnovější asi 45 minut 'stará', je ještě z Halloweenské party, kde Vanessu můžete vidět s jejím manažerem Evanem, a jako potkat ho někde takhle v noci, tak je asi po mně a to doslova! :D Na další fotce je její jeden z nejoblíbenějších filmů s Jessicou Parker a na poslední fotce je Vanessa ještě v Disneylandu, který navštívila pár dní zpátky se sestrou Stellou. Jinak během zítřka už opravdu vyhodnocení kontroly! A teď už se mějte a dobrou noc!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Personal Photos #16

27. října 2013 v 16:05 | © vanessah |  Personal photos
Tak jak si užíváte víkend?! Já jsem neskutečně ráda, že až do středy je volno vážně, ještě tolik toho musím stihnout udělat. jinak našla jsem novou osobní fotku z Halloweenského večírku, jinak můžete vidět, že tam bylo hodně lidí a všude různě čtu, jak jsou všichni nadšení, že mohli být s Vanessou apod, což jsem jim ani nedivím.. Byla užasná naprosto! Mimochodem během dneška bude nový seznam affiliates, už nevím důvod, aby kontrola byla nadále otevřená, času bylo dost!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------