Březen 2014

Heading to Church in Hollywood (30.03)

31. března 2014 v 20:26 | © vanessah |  Candids 14
Našla jsme si ještě chvilku a docela i chuť, tak přidám další novinku. Tyhle fotky jsou ze včerejška (30.3) a musím říct, že jsou poněkud docela zajímavé a netradiční. Nejen, že se Vanessa po docela dlouhé době objevila venku společně s Austinem, ale dokonce spolu zamířili do jednoho kostela v Hollywoodu, a mám pocit, že je to asi poprvé, co nějaké takové fotky vidím, ikdyž jich je málo. Každopádně byli sladcí, Vanessa zvoílila letní topánky a k tomu dlouhé černé šaty a pár doplňků a sluneční brýle! KONTROLA AFFILIATES, už jenom pár dní..

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Leaving Yoga Class in Studio City (29.03)

31. března 2014 v 15:47 | © vanessah |  Candids 14
Omlouvám se za neaktivitu a neobíhání, ale je toho na mě nějak moc a navíc ten časový posun dělá svoje :D.. Tohle jsou fotky z 29.0, kdy si byla VAnessa opět zacvičit, takže si zašla na Yogu. Byla naprosto zlatá, zvolila černé kraťásky a k tomu růžovou mikinu, vlasy měla vyčesané do drdolu a celý outfti doplnila slunečními brýlemi, naprosto zlatučká.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Urth Cafe in downtown LA with Laura New (25.03)

27. března 2014 v 18:38 | © vanessah |  Candids 14
Vanessa si 25.03 zašla do Uhrt Cafe v Los Angeles a společnost ji dělala Laura New. Vanessa měla takový jednoduchý, obyčejný outfit. Zbolila rifle, perfektní černý top, koženou bundu, sandále, nějaké ty doplňky a nechyběly ji sluneční brýle.. Byla naprosto zlatá!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Heads to Yoga in Studio City (24.03)

25. března 2014 v 12:22 | © vanessah |  Candids 14
Omlouvám se, ale mám čím dál tím méně času na blog a to mě opravdu mrzí, takže zase docela narychlo chci něco přidat. Tohle jsou fotky ze včerejška (24.03), kdy si Vanessa opět zašla na Yogu ve Studiu City. Fotke bohužel není moc a ani jejiech kvalita není nejlepší, každopádně Vanessa byla naprosto zlatá v té růžové barvě. Měla na sobě hnědé legíny, sladkou rčůžovou mikinu, vlasy v drdolu a pochpitelně nebyla nalíčená, ale i tak byla prostě roztomilá!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Kontrola Affiliates (22.03 - 04.04)

22. března 2014 v 12:19 | © vanessah |  Site Info
Už to tady dlouho nebylo, navíc mám docela pocit, že čím dál tím méně affiliates obíhá, a že obíhají pouze jedni a ti samí, takže tímhle se to vysvětlí a úkaže. Je tady pravda, že spousta blogu je nekativních a nebo dkonce smazaných, takže si opět musím udělat menší pořádek! Tak pokud chceš být nadále affiliates, tak se zapiš! Pokud affiliates nejsme, tak se můžeš zapsat taky. Nechám to tady cca 2 týdny a potom vyhodnotím..

Jméno/Přezdívka
Blog/Web
Proč máš zájem se stát affiliates? (pouze pro nové)

Leaving Yoga Class in Studio City (20.03)

22. března 2014 v 10:07 | © vanessah |  Candids 14
Ahojte. Omlouvám se, že jsem se ani včera neukázala, ale prostě nemám vůbec čas a navíc jsem byla na akci a vrátila se až pozdě večer a na rovinu, nebylo mi vůbec dobře.. Takže už jsem se vyspala a můžu se zase věnovat blogu! Uložila jsem fotky z 20.03, kdy Vanessa opuštěla Yoga Class ve Studiu City. Byla zlatučná, zvolila perfektní sporotvní outfit, kdy měla na sobě šedé kraťasy, černou mikinu a všechno doplnila naprosto božskými vysokými kozačkami a drdolem a samozřejmě ji nechyběly sluneční brýle.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Shopping at Planet Blue in Beverly Hills (18.03)

20. března 2014 v 15:50 | © vanessah |  Candids 14
Včera už jsem tento článek přidat nestihla, takže až teď. Vanessa byla odpoledně dne 18.03 viděna na nákupech v obchodě Planet Blue v Beverly Hills se svou kamarádou Natalii Sandi. Tentokrát se objevily, jak fotky z příchodu, tak i ze samotného obchodu uvnitř a jsou fakt kvalitní, a pak taky z odchodu, kdy se Vanessa snažila schovat a odejít zadním východem přes sklad, ale stejně se ji to nepovedlo. Měla naprosto zlatý outfit, zvolila letní květinované šaty a hnědé boty na podpatku. K tomu měla pár doplňků, batůžek a sluneční brýle, samozřejmě ji nechyběl ten její zlatučký úsměv! Fotek je docela hodně a všechny jsou kvalitní, což je taky skvělé..

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Heads Out for a Morning Hike (18.03)

19. března 2014 v 17:04 | © vanessah |  Candids 14
Po pár dnech zase nové fotky. Tyhle jsou ze včerejšího rána, kdy byla Vanessa viděna v Los Angeles, když si šla zaběhat se sluchátky a potom nejspíše s kamarádem navštívili My Fit Foods, kde si zašli na nějaký oběd. Měla perfektní sportovní outfit, kdy zvolila krátké vzorované legíny a černý svetřík a tenisky. Musím, ale říct, že když měla ty sluchátka a tu kšiltovku k tomu ještě, tak to se mi teda moc nelíbilo, ale potom už vypadala perfektně!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Shopping At Wasteland in Los Angeles (15.03)

16. března 2014 v 17:19 | © vanessah |  Candids 14
Včera byla Vanessa viděna kolem odpoledne před obchodem Wastenlad, kde zašla na menší nákupy. Měla naprosto luxusní outfit, strašně se mi líbí ty světlé kraťasy, které pak doplnila jednoduchým bílým topem a slunečnými brýlemi. Bohužel jen 5 fotek a navíc potagovaných, tak snad budou brzo kvalitnější!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Video: Ale by Alessandra' Collection red carpet event in Beverly Hills (13.03)

15. března 2014 v 9:04 | © vanessah |  Videa: Appearances
Dobré ráno, takže jak jsem psala včera, novinek bylo hodně, takže ještě dodatečně tady pro vás mám jedno video. Je z příjezdu Vanessy na Ale by Alessandra Collection v Beverly Hills, takže z červeného koberce. Je krátké, ale můžete zaslechnout, že i fotografové ji prosili, aby si sundala ty sluneční brýle, když má tak užasné oči a měla opět perfektní líčení, ale bohužel ani to nepomohlo.. Fotky z akce potom najdete tady.