Duben 2014

Video: Arriving at LAX Airport (25.04)

30. dubna 2014 v 6:36 | © vanessah |  Videa: Candids
Dobré ráno, chci se nejdříve omluvit, že neobíhám, nepřidávám jak tady tak ani nemakám na leighton-meester, ale je toho ve škole teď moc, navíc čas na opravy a všechno se krátí, takže se musím učit.. Našla jsem si minutku, abych něco přidala.. Tohle je sice trochu opožděné, ale úplně jsem na to zapomněla.. Je to video z 25.04, kdy se Vanessa vrátila zpátky do LA z New Yorku a po nějaké dlouhé době máme candids video z letiště, takže je to taková menší změna, oproti článkům v poslední době.. Fotky najdete tady, jak už jsem psala byla velice zlatá! Zítra je konečně volno, takže možná čekej otevření leighton-meester, nic neslibuji, ale chci už to dodělat!


Out and About in Los Angeles (26.04)

27. dubna 2014 v 19:02 | © vanessah |  Candids 14
Zjistila jsem, že nemám tolik času, abych každé fotky přidávala do jednoho článku, takže je dám dohramady, snad to nebude tolik vadit.. Večra Vanessa navštívila Yoga Class, aby si zase zacvičila a hned po-té vyrazila do jedné z místních nemocnic, bohužel zatím není známo z jakých důvodů, ale věřím, že je v pořádku a šla třeba jen na kontrolu.. Co se týká outfitu, tak ten zvolila naprosto perfektní, lehký sporotovní a strašně na něm miluju ty její zapletené blond vlasy, strašně jí ten účes sedl!

Leaving Yoga Class in Studio City (26.04)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

At Mission Community Hospital in Panorama City (26.04)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

With fans #20

27. dubna 2014 v 17:15 | © vanessah |  With fans
Řekla jsem si, že bych zase něco mělo přidat, když to mám připravené a jsou novinky.. Ale chápete to, teď prostě makám na leighton-meester a chci už to mít hotové, je to prostě psousta práce! Ale k novinkám, včera jsem vám psala, že spousta fanoušků zastavovala cestou z LAX Vanessa a teď už jsou k dispozii i fotky, které pořídili.. Vanessa je na všech tak roztomilá, prostě nemám slov! Jinak pár fotek je i z dneška, myslím, že poslední dvě..

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Arriving at LAX Airport (25.04)

26. dubna 2014 v 18:14 | © vanessah |  Candids 14
Včera v pozdějších večerních hodinách se Vanessa vrátila zpátky do Los Angeles, kde byla zachycena na LAX Airport.. Musím říct, že to si moc dlouho nepobyla v New Yorku, snad budou ještě další fotky z Bongo Jeans focení.. Jinak Vanessa vypadala docela hodně šťastně, rozdávala podpisy a fotila se s fanoušky, což jsem u ní už dlouho neviděla, takové davy lidí, kteří na ni čekají a ještě tak pozdě.. K jejímu outfit, ten byl naprosto božský, opět celý černý, kdy zvolila černé kraťasy, top, silonky, boty na podpatku a zase tu velkou užasnou kabelku a celý ho doplnila o červené brýle, které měla i na Coachella pokud pamatujete.. A samozřejmě zvolila i nějaké doplňky, zase měla ty skvělé zlaté hodinky a tentokrát ještě měla takovou sladkou růžovou rtěnku a byla prostě naprosto dokonalá! Nemám slov... Fotky jsou samozřejmě v HQ kvalitě!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Instagram #53

26. dubna 2014 v 10:29 | © vanessah |  Instagram
Dobré ráno! Novinek je docela dost, takže to budu postupně během dnešního dne přidávat.. Nejdříve jsem se rozhodla, že přidám fotky z Instagramu, tentokrát jsou pouze dvě, ale co se týká první, tak tam je Vanessa naprosto nádherná, roztomilá a nevím co všechno, opravdu udělala dobře, když šla na blond a ty její zlaté hodiny naprosto žeru! A ta druhá k té není třeba komentovat, už jsem to psala i v nějakém článku, ona pro mě je Queen of Coachella, a myslím, že se mnou mnozí budete souhlasit!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Night night selfie. As @jamiejchung Says... Don't judge ;) Noční selfie. Jak říká Jamie... Nesuďte ;)
This is the cutest little drawing of me I've ever seeeen. I love it lol thanks @trendydoodles Toto je nejroztomilejší kresba mě, jakou jsem kdy viděla.. Miluju ji! Děkuji trendydoodles

Bongo: Behind The Scenes #2

25. dubna 2014 v 19:46 | © vanessah |  Bongo
Po asi možná půl roce jsem se dokopala k tomu, abych udělala nějaké nové rocestníky a trochu je předělala, to až není se mnou možné.. jinak pokud si dobře pamatuju, tak jsem vám ráno slibovala, že odpoledne můžete čekat nové informace ohledně letu do NY a již prozrazeného focení z Bongo Jeans.. Kvalitní fotky zatím nejsou, ale jsou z focení a taky jsou různé záběry přímo z šatníků a ty outfity, to oblečení, ty doplňky jsou fakt perfektní a o nových předělaných nehtech ani nemluvím.. Jinak na hodně fotkách už můžete vidět i Vanessu a myslím, že se máme na co těšit, jelikož je úplně zlatá s těmi blonďatými vlasy!!!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

CAMPAIGNS & ADVERTISEMENTS

25. dubna 2014 v 15:45 | © vanessah
» Americká značka kosmetiky..

» Značkové boty, kabelky ...

» Kolekce oblečení, bot, doplňků apod..
» Tuto značku propagovala i Selena Gomez

» Značkové boty..
» Americká značka oblečení, doplňků ...

» Na tomto projektu spolupracovala s Ashley Tisdale

007. BONGO
» Módní kolekce oblečení, doplňků, bot..

PROJECTS

25. dubna 2014 v 15:27 | © vanessah
» Filmy, ve kterých hrála

002. CAMPAIGNS & ADVERTISEMENTS
» Fotky z různých kampaní a projektů..

003. VIDEA
» Veškerá videa z akcí, natáčení apod..

Arriving at JFK Airport in NY (23.04)

25. dubna 2014 v 6:02 | © vanessah |  Candids 14
Dobré ráno! Objevily se už fotky i z New Yorku, kde Vanessa před dvěma dny odletěla a samozřejmě, že jsou z letiště JFK. Vanessa byla prostě naprosto zlatá, outfit měla pochopitelně stejný, jak v Los Angeles, akorát ho doplnila o černou kšiltovku.. Fotky jsou poměrně kvalitní, většina v HQ.. Jinak pro zajímavost, Vanessa je v NY hlavně z důvodu focení nové kolekce Bongo Jeans, ale o tom až odpoledne!!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Departing from LAX Airport (23.04)

24. dubna 2014 v 15:33 | © vanessah |  Candids 14
Objevily se fotky z LAX Airport, kde se Vanessa včera odpoledně objevila, sice jsem fotky viděla už včera kolem večera, ale bohužel jsem neměla čas, na to je přidat, takže až teď.. Podle mých informací cestuje do New Yorku na nějakou dobu, jelikož s sebou vezla ten její úžasný tygrovaný kufr, ale zatím nevím bližší informace, snad se brzo něco objeví.. Jinak měla na sobě parádní černý outfit, kdy zvolila legíny, top, světřík, boty na podpatku a hnědé sluneční brýle a v plné kráse na těchto fotkách můžete i vidět její nové vlasy a ty zelené nehty, na které jsem nedávno upozorňovala. No byla naprosto sladká!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com