Srpen 2014

High School Musical Reunion

30. srpna 2014 v 13:56 | © vanessah |  Gallery Update
Včera večer 29. srpna se konalo znovu setkání, sraz, schůzka většiny členů, kteří pracovali a hráli ve filmu High School Musical a samozřejmě Vanessa tady nesměla nechyběla. Mezi zúčastněnými můžete vidět Kennyho Ortegu, Ashley Tisdale, Corbina, Monique a další členy, ale bohužel hlavní herec Zac Efron nedorazil, což me i trochu zklamalo.. ale asi ho i chápu, Vanessa se Zacem nejsou v nějakém kontaktu a moc si nemyslím, že se spolu baví nebo tak.. Každopádně fotky jsou z jejich Instagramu a sociálních stránek a jsou perfektní, všichni se už zestárli od té doby, dá se říct a pořád vypadají skvěle.. Jsem ráda, že se i po takové době většina z nich zase sešla do hromady a předpokládám, že se objeví i další fotky časem..

image host image host image host image host image host
Galery Link > Miscellaneous > 2014 > Personal Photos [8 + 8x new]

Behind The Scenes: Flaunt Cover Shoot

30. srpna 2014 v 9:05 | © vanessah |  Videa: Behind the scenes
Dobré ráno! Přináším další novinky ohledně focení photshootu pro Flaun Magazine a tím jsou dvě BTS (Behind The Scenes) videa. To první zveřejnila sama Vanessa na svém tumblru, menší ukázku vložila i na Instagram a je nahráno na jejím officiální kanálu na Youtube. Focení probýhalo podle informací v Downtown v LA a musím říct, že celý ten shoot naprosto zbožňuju, dle mého názoru jeden z nejlepších od Vanessy vůbec! Takže se rozhodně podívejte.. 0:14 ty její tygorvané papučky mě pobavily, takové scháním i do školy, jsou úplně zlaté..v celém článku je pak i druhé video, které je o něco delší a i s krátkým rozhovorem!


AUGUST 27 - Visited her sick fan at his prom

28. srpna 2014 v 17:34 | © vanessah |  Gallery Update
Vanessa včera (27. srpna) navštívila jednoho ze svým fanoušků Cesara Guerrera na jeho plese, podle všech informací byl to uspořádaný večírek k oslavě jeho úspěšně zakončené promoci na vysoké škole. Vanessa tento večírek navštívila, speciálně kvůli němu, jelikož tomuhle člověku byla diagnozována rakovina, takže umíra a tímhle mu Vanessa chtěla udělat radost a překvapit ho.. Podle informací, když vešla tak Cesar ani nevěřil svým očím a začal hned brečet radostí, což se mu ani nedivím, protože to od ni bylo tak neskutečně milé, pozorné, laskavé a užasné prostě! Jde vidět, že Vanessa má velké a dobré srdce, a proto ji tak zbožňuju.. V galerii pak naleznete nějaké fotky z této akce, i když nejsou moc kvalitní, ale určitě se podívejte!

image host image host image host image host image host
Galery Link > Appearances > 2014 > AUGUST 27 - Visited her sick fan at his prom [14x]

AUGUST 27 - Shopping at Trader Joe’s in Los Angeles

28. srpna 2014 v 13:33 | © vanessah |  Gallery Update
Dobré odpoledne! Včera byla Vanessa viděna v Los Angeles, jak si zašla na nákup nějakých sladkostí, pití a jídla do obchodu Trader Joe.. A musím říct, že byla naprosto zlatá, outfit měla opět spíše sportovní, ale to vůbec nevadí.. Zvolila opět kratší černé legíny, černou mikinu, ty bílé tenisky Adidas a k tomu měla černé sluneční brýle a čepku, takže moc být viděna nechtěla, ale měla vyžehlené vlasy, což ji dělala úplně roztomilou.. Takhle jí ten účes sluší nejvíce si myslím, aspoň mě se ty krátké vlasy líbí více vyžehlené, než v culíku nebo natočené.. V galerii je pak k dispozici 21 fotek v HQ kvalitě, tak si určitě podívejte, ať jsem to nenahrávala zbytečně..

image host image host image host image host image host
Galery Link > Candids > 2014 > AUGUST 27 - Shopping at Trader Joe's in Los Angeles [21x]

Gallery Update #4

27. srpna 2014 v 15:02 | © vanessah |  Gallery Update
Takže jak jsem slíbila, mám tady pro vás nejnovější candids fotky, které jsou samozřejmě ze včerejška 26. sprna.. Vanessa tentokrát vyrazila do západního Hollywood do Soul Cycle, kde si byla zacvičit. Měla na sobě naprosto božksý sporotvní outfit, zvolila krátké černé legíny, bílý top, bílé tenisky od Adidas a přes ruku měla plátěnou tašku na věci a nechyběly ji ani užasné sluneční brýle.. Vlasy měla stažené do takového drdolu, takže šlo i skvěle vidět její tetoávní na krku, bohužel se i dost schovávala.. Všechny fotky samozřejmě v HQ kvalitě..

image host image host image host image host image host
Galery Link > Candids > 2014 > AUGUST 26 - Leaving Soul Cycle in West Hollywood [10x]

Byly zveřejněny další dvě nové fotografie pro Flaunt Magazine, první již dobře znáte, je to vlastně titulní stránka, akorát bez všech tagů a nápisů a druhá fotografie je zcela nová, bohužel ještě není v HQ kvalitě.. ale je božská!
image host image host
Galery Link > Photoshoots > 2014 > Flaunt Magazine [7 + 2x new]

Twitter message from Selena Gomez

27. srpna 2014 v 9:32 | © vanessah |  Gallery Update
Dobré ráno! Před asi 4-5 hodinami přidala Selena Gomez na své sociální sítě, jako je Twitter, Instagram s Facebook společnou fotku s Vanessou, jelikož možná si pamatujete, obě byly hosty v poslední záverečné epizodě Chelsea Lately, která se s námi včera rozloučila. Musím říct, že ta fotka je nehorázně zlatá, mé dvě největší oblíbenkyně společně na jedné fotce, no co více si přát, jsou obě nehorázně roztomilé! Později přidám i ostatní novinky, jako jsou candids a fotky + videa z Chelsea Lately..

#chelseafinale s mojí sestrou @vanessahudgens naladěny na dnešní večer. instagram.com/p/sL56OxujBR/
image host
Galery Link > Miscellaneous > 2014 > Personal Photos [7 + 1x new]

Instagram #57

26. srpna 2014 v 18:19 | © vanessah |  Instagram
Řekla jsem si, že je na čase zase aktualizovat rubriku Instagram, jelikož Vanessa skoro každý den na sůvj Instagram něco přidává, kdo ji sleduje tak sám ví nejlépe. Všechny fotky jsou naprosto užasné, hlavně ty poslední dvě.. Vanessa přidala i jedno video na Instagram s Darlou, jejím pejskem a naštěstí se objevilo i na youtube, takže se můžete podívat.. Upřímně někdy vůbec ty její popisky k fotkám nechápu, takže se to těžko překládá :D Po kliknutí se dostane do galerie, kde fotky uvidíte v lepší kvalitě..

To je to, co Darla a já nazýváme rager. Bloudíme.. Mount kimbie♥

image host image host image host image host image host
♦ Cover pro @flaunmagazine. Miluju to! Skvělý odpočinek s motorkami a zesvětleným obočím hahaha #flauntmagazine
♦ Posedlá mými matnými fialovými nehty @laquenailsbar #dolceandgabbanapolist
♦ Pravda. Repost @larisadoll
♦ Poslouchání starých a dobrých písni od Elvise, zatím co moje #BongoBoots tančí po jeho kytarových strunách! Šťastný pátek! @BongoJeans
@stellahudgens #fyf #sunbeams #lackofcolor

A Short Film by Flaunt Magazine

26. srpna 2014 v 11:09 | © vanessah |  Videa: Photoshoots
Včera jsem vám přidala dva články ohledne focení protoshootu pro magazín Flaunt a dneska už tady mám další. Bylo totiž zveřejněn takový krátký film z focení, takže tam můžete vidět i místa a outfity, které se jako fotky ještě neobjevily.. Musím říct, že Vanessa je tam naprosto božská.. Rozhodně se podívejte, stojí to za to.. Předchozí články o Flaunt Magazine najdete tady a tady!!! Ještě se máme na co těšit si myslím..


Flaunt Magazine #2

25. srpna 2014 v 20:58 | © vanessah |  Gallery Update
Na ask jsem vám dala pár ukázek z nových fotek pro Flaunt Magazine, které Vanessa nafotila a rozhodla jsem se už je zveřejnit. Je jich pro zatím šest, všechny ve skvělé kvalitě, ale mám takové tušení, že už se jich ani více neobjeví.. Každopádně musím říct, že tohle je asi jeden z nejlepších photoshootu Vanessy vůbec, je na nich tak neskutečně nádherná, až ji nepoznávám.. ty krátké vlasy z ní dělají úplně jiného člověka a musím říct, že je fakt neuvěřitelná a možná si všimnete, že ji i zesvětlili obočí do blond, no prostě se podívejte do galerie, stojí to za to! První článek o Flaunt Magazine je tady a brzo přidám i překlad rozhovoru, které s nimi Vanessa udělala..

image host image host image host image host image host
Galery Link > Photoshoots > 2014 > Flaunt Magazine [1 + 6x new]

Flaunt Magazine

25. srpna 2014 v 14:34 | © vanessah |  Gallery Update
Dobré odpoledne! Vanessa nedávno nafotila nový photoshoot pro magazin Flaunt. A k dispozici už je zveřejněna titulní stránka tohoto magazínu, dokonce v HQ kvalitě. Fotku můžete vidět nalevo a po kliknutí se dostanete do galerie, kde ji najdete v plné velikosti. Musím říct, že na těch fotkách bych ji skoro nepoznala, je na nich naprosto dokonalá, určitě se máme ještě na co těšit!

Pro zajímavost mám můžu říct, že ten bílý top, který má na sobě je ze značky lyst, kdo by mě zájem může se na něj podívat tady, ale bohužel už je vyprodaný.. A ty potrhané rifle jsou ze značky Siwy, které jsou volně na internetu k dostání, ale teda za úplně jiné peníze, kdo by měl zájem tak se může na ně podívat tady.

Tady jsem vám i zjistila všechny důležité osoby, které se postarali o tento úžasný vzhled Vanessy:
Stylist: Simone Harouche
Hair: Charlie Taylor
Hair Assistant: Eduardo Ponce
Makeup: Beau Nelson
Manicure: Karen Gutierrez
Producer: Samantha Rockman

A #BTS (Behind the Scenes) první look bude brzo propuštěn ven #VanessaHudgens nafotila photoshoot pro #thedistressissue. Strávili jsme den s fotografy #StevieaMandy a stylisty #SimoneHarouche, zdovávální Californie v džínách od @siwydenim.
image host image host image host image host image host
Galery Link > Photoshoots > 2014 > Flaunt Magazine [1x]